Problémy s močovými cestami

Onemocnění močových cest potrápilo v nejrůznější formě většinu z nás. I tyto stavy nám pomáhá zvládat čínská medicína.

Močové cesty

Onemocnění močových cest

Řešil jsem vážný zdravotní problém s močovými cestami. Po veškerých „klasických“ léčebných preparátech, jsem se rozhodl využít Vašich služeb. Můžu jen konstatovat, že za šest týdnů, kdy jsem docházel na akupunkturu, jsem sám cítil uvolnění v těle a celkové zklidnění. Následně jsem šel na důležité urologické vyšetření, kde mi potvrdili, co jsem sám již cítil, a to že jsem v pořádku, bez pozitivního nálezu.
Když věříte, že se uzdravíte, tak se tak stane. Myšlení a víra spojená s harmonií v těle mne vyléčila.
Mohu doporučit metody kliniky čínské medicíny Inspirita. Ještě jednou Vám děkuji za pomoc.

R.

Záněty močových cest mě provázely řadu let a nemohla jsem se jich zbavit. Přestože jsem dlouhodobě užívala chemoterapeutika a antibiotika, problémy se stále vracely. Musím přiznat, že jsem Inspiritu navštívila s velkou skepsí, na „alternativu“ jsem totiž příliš nevěřila…ale byla jsem už zoufalá. Stal se však zázrak, na akupunkturu docházím rok a za tu dobu jsem neměla jediný problém s močovými cestami! Ono to asi opravdu funguje… :-) :-)

Dominika

Léta trpím na chronické záněty močových cest. Protože jsem nechtěla brát další a další antibiotika, rozhodla jsem se svůj problém řešit pomocí čínské medicíny. Za poslední půlrok jsem měla „náběh“ na zánět dvakrát, vždycky jsme to ale hned v začátku rozehnali akupunkturou a bylinkami. Pokud cítím, že je něco v nepořádku, volám do Inspirity!!!

Vlasta M.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Močové infekce, chronické záněty i další problémy s močovými cestami – to je další široká oblast působení čínské medicíny. Máme řadu spokojených pacientů, kde jsme jejich potíže zvládli rychle, účinně a především bez vedlejších účinků západní medicíny.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]