Alternativní podpora u onkologických onemocnění

Zhoubné nádory patří k nejzávažnějším onemocněním a jsou na druhém místě v příčinách úmrtnosti. Západní medicína nabízí velmi razantní způsoby terapie – operativní řešení, chemoterapii a ozařování. Všechny tyto postupy zásadním způsobem zasahují do rovnováhy organismu a zanechávají po sobě výrazné stopy. Čínská medicína napomáhá obnovit energetickou harmonii těla a eliminovat toxické vedlejší účinky.

Už následující den mi přestaly zimnice i návaly horka. Je mi „normálně“, co se termoregulace týká. Také chůze se podstatně zlepšila. Tak se těším na další jehličky :-)

M. z Prahy

Paní doktorko, už po první akupunktuře se mi výrazně ulevilo. Brnění v rukou je mírnější, zácpa téměř vymizela. Moc děkuju.

J.H.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Čínská medicína může sehrát v léčbě onkologických onemocnění významnou roli, dokáže pacienta zharmonizovat navzdory často drastickým zásahům západní terapie. Akupunkturou a bylinami eliminujeme toxické látky z organismu, posilujeme imunitní systém, dodáváme energii. Operativní zákroky, chemoterapii i radioterapii proto pacienti zvládají mnohem lépe, s menším množstvím průvodních nežádoucích účinků.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]