Bolesti v zádech – léčení akupunkturou

S bolestí zad – krční, hrudní nebo bederní páteře se během života potkal snad každý z nás  a spoustu pacientů trápí tento problém dlouhodobě. Akupunktura v kombinaci s čínskými masážemi Tuina jsou účinným řešením, které (na rozdíl od chemických léků) nemají pro organismus žádný negativní vedlejší dopad. Reakce našich pacientů mluví samy za sebe.

Akupunktura - bolesti v zádech

Akupunktura - bolesti v zádech

Milá paní doktorko,
tak doufám, že to nezakřiknu – spaní, resp. usínání je zatím výborné a také bolesti v zádech a páteři se po masáži zmírnily, jen na levé straně, kde to bolelo nejvíce, ještě úplně neodezněly. Ještě jednou děkuji za rychlé řešení mých problémů a přeji dobrou noc.

Martina H.

Hola, hola, pacientka volá (ta potlučená na lyžích). Hlásím, že jsem se dramaticky zlepšila, takový posun jsem vážně nečekala, ale cítím, že by to ještě aspoň jednu návštěvu u vás chtělo, bude-li to možné.

B.D.

Paní doktorko, to nemá chybu. Je to čím dál lepší. To je úleva, krční páteř už skoro necítím. Ještě jednou tisíceré díky.

Vaše MAT

Jste hvězdy, gratuluji!! DOBĚHL JSEM TRAMVAJ !!

P.N.

Moc Vás zdravím, bylo mi velkým potěšením se s Vámi poznat. Hlásím, že mě přestaly bolet bedra, přetrvává jen bolest kyčle, ale je to podstatně lepší. Mám radost. Moc vás všude chválíme.

S.

Jó krční a bederní páteř, to je mrška. Díky také za rady. Už nechci jíst prášky.

L.K.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Akupunktura a čínské masáže Tuina jsou při léčbě bolestí zad, krční nebo bederní páteře metodami volby. Máme výborné výsledky jak s akutními, tak i s chronickými potížemi, často již po prvním sezení bývá citelná úleva. Na naší klinice léčíme pacienty s bolestmi z přetížení, poúrazové stavy, výhřezy meziobratlových plotének, akutní blokády krční, hrudní i bederní páteře a mnohé další.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]