Trávicí potíže – léčba akupunkturou

Problémy trávicího traktu určitě zažil každý z nás: zvracení, průjmy, nadýmání, bolesti břicha… Ať už je jejich příčina jakákoliv, vyplatí se zkusit hledat alternativní řešení – ať už cestou akupunktury nebo čínských bylin.

Akupuktura pomáhá na zvracení, průjmy, nadýmání, bolesti břicha

Akupuktura pomáhá na zvracení, průjmy, nadýmání, bolesti břicha

Do INSPIRITY chodím druhý měsíc. Kromě akupunktury, na kterou docházím dvakrát týdně, jsem upravila i stravu, dle doporučení terapeutů. Již po třech týdnech jsem zaznamenala značné zlepšení zdravotního stavu, mnoho zažívacích obtíží se zmírnilo. Jsem za pomoc neskonale vděčná, neb jsem před tím léta zkoušela různé konvenční i alternativní léčby, ale žádná mi nepřinesla tak rychlé výsledky – většina vlastně nepřinesla výsledky žádné. Na kliniku chodím moc ráda, a to nejen proto, že léčba funguje, ale i protože celkově je klinika pro mě „oázou klidu a harmonie“, z velké míry díky všem terapeutům, kteří mají můj obdiv nejen díky jejich profesionalitě, ale i lidským kvalitám.

Klára

Zhruba rok jsem trpěla průjmem. Čekalo mě nepříjemné vyšetření střev, kterého jsem se bála a přemýšlela, jak se mu vyhnout. V pravou chvíli se ke mně dostala informace, že akupunktura může v této záležitosti pomoci, ale je to běh na delší trať. Trpělivě tedy docházím do Inspirity a můj stav se hodně zlepšil. Děkuji celému skvělému týmu.

S úctou pokorná pacientka SK

Před deseti lety mi byla zjištěna ulcerózní kolitida – kdo se s touto nemocí setkal, ví, co to obnáší: opakované hospitalizace, nepříjemná vyšetření, kila prášků, chvilkové zlepšení a pak zas návrat do špitálu… Nakonec už pro mě západní medicína neměla jiné řešení než operaci – bohužel ani po jejím absolvování se situace nezlepšila. Ve stavu naprostého zoufalství jsem začal hledat alternativu – a našel jsem Inspiritu. Po půl roce mě akupunktura zbavila veškerých potíží, léky jsem snížil na dřív nemyslitelné minimum. Teď docházím do Inspirity už druhým rokem jen občas na „vylepšení“ a cítím se báječně. Je mi líto, že jsem o Vás nevěděl dřív…

Richard H., Praha

Musím Vám opravdu poděkovat, protože mi ten žaludek, co jsem byla u vás, nebolí. Konečně něco, co je pozitivní. Velmi Vás doporučuji svým známým, tak doufám, že jejich sliby, že Vás navštíví, nebudou plané.

Dana B.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Poruchy trávicího traktu mohou mít akutní příčiny („střevní chřipky“ – zvracení, průjmy, bolesti břicha) i příčiny chronické (Crohnova nemoc, ulcerózní kolitida, onemocnění žlučníku, žaludeční obtíže aj.). Zatímco chemické léky většinou opětovně zatěžují trávení a mají i řadu dalších nežádoucích účinků, akupunktura tyto nevýhody nemá. Navíc na naší klinice upravujeme pacientům jídelníček „na míru“, abychom regulovali trávení co nejúčinněji. Podle pravidel čínské diagnostiky a terapie se snažíme odstranit kořen onemocnění – pak se stav pacientů stabilizuje a potíže se nevracejí.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]