Onemocnění očí

Zrak je pro člověka nejdůležitějším ze smyslů, až 80 % všech podnětů vnímáme očima. O tom, že akupunktura pomáhá i při postižení zraku, nám píší naši pacienti.

Onemocnění očí

Onemocnění očí

Lékař mi diagnostikoval makulární degeneraci suchého typu. Prognóza byla děsivá – poměrně rychlá ztráta zraku. Začala jsem hledat pomoc jinde a přes kamarádku objevila Inspiritu. Docházím tam už téměř dva roky a oči se mi vůbec nehorší – naopak vidím lépe než dřív. Jsem opravdu vděčná za záchranu zraku, profesionální a velmi lidský přístup. S úctou

Eva

Je mi 45 let a nechci se smířit se „stařeckou“ dalekozrakostí. Doslechl jsem se o možnosti léčby akupunkturou a musím potvrdit, že to funguje! Mám za sebou deset sezení, bez problémů čtu smsky i drobné písmo v novinách. Akupunkturu můžu na oči jenom doporučit.

Radek

Chci Vás jen informovat a potěšit, že měření očního tlaku dopadlo dobře – průměrně jsem měl na obou očích 17 torr, což je krásně v normě. Věřím, že se na tom určitě podílela i Vaše léčba, a proto bych Vám chtěl tímto za vše poděkovat a doufám, že se to podaří udržet či ještě vylepšit. Přeji hezký den a těším se zase brzy na shledanou u Vás v Inspiritě.

M. z Prahy

Očním specialistou mi byla diagnostikována chorinální retinopatie. Moderní lékařství umí tento problém částečně řešit až v pokročilém stádiu nemoci, kdy má člověk již trvale poškozený zrak a pomocí injekcí nebo laserem lze tento stav „pouze“ stabilizovat. Začal jsem proto navštěvovat „Inspiritu“ a již druhým rokem chodím od očního specialisty s výsledkem beze změn. Účinky akupunktury jsou ohromující. Jakmile se mi vidění zhorší (v zorném poli se objeví černá kolečka – v tomto místě cévy propouští) dojdu si na „mimořádné jehličky“ a za 90 minut odcházím s normálním viděním. Bez jehliček „vstřebání“ dříve trvalo několik týdnů. I můj oční specialista si vzal na Inspiritu kontakt – to mluví samo za sebe.

Tom

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

To, že je možné akupunkturou zlepšit vidění, se dočítáme už ve starých čínských textech. Řečeno pojmy současné oftalmologie řešíme v naší ordinaci krátkozrakost, dalekozrakost, ale i jiné poruchy zraku, např. makulární degeneraci anebo diabetickou retinopatii. U těchto závažných diagnóz se nám daří zastavit progresi onemocnění, v optimálním případě zrak pacienta alespoň o něco zlepšit. Pečujte o svoje oči.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]