Vyvolání porodu

Pokud nastávající maminka přenáší miminko, vyvolává západní medicína porod pomocí různých chemických preparátů. Účinnost je vysoká a porod se ve většině případů spustí velmi rychle po jejich aplikaci, čímž vnutíme děťátku hodinu narození a tím i horoskop, numerologické údaje atp. Pokud napichujeme za účelem vyvolání porodu akupunkturu, má miminko až pět dní na to, aby se narodilo – a samo si tedy v rámci této doby zvolí čas, kdy přijde na svět. Maminky k nám tedy v ideálním případě přicházejí ihned po termínu porodu a začínáme pracovat na jeho spuštění.

Akupunktura v těhotenství a homeopatika před porodem jsou super! Že jsem v půli porodu mi oznámila doktorka na pravidelné kontrole. Namísto do Vrchlabí jsme jeli do nejbližší nemocnice. I tak jsme nestihali a nakonec jsme rodili v přijímací kanceláři. Bylo to pekelně rychle, nic mě nebolí a jsem úplně v pořádku – jako by se nic nedělo. Esterka je zlatíčko, spinká, nepláče, je to drobeček.  Tak obě moc zdravíme a děkujeme :-)

Martina

Paní Z. V., která u nás byla včera na vyvolání porodu, v noci porodila, má dceru a moc Inspiritě děkuje.

Telefonický vzkaz

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Vyvolání porodu pomocí akupunktury je bezpečné a velmi účinné. Přestože podle literatury má miminko zhruba pět dní na to, aby si vybralo okamžik narození, z mé dlouholeté zkušenosti vím, že to jde zpravidla rychleji. Usnadnění porodu ještě podporujeme homeopatiky, která mamince ordinujeme 14 dní před termínem narození děťátka.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]