Děti a akupunktura

Akupunktura je metodou velmi bezpečnou, účinnou a jemnou a děti na ni reagují překvapivě rychle.

Máme dlouholeté zkušenosti s léčbou akutních stavů (horečky, záněty středního ucha, žaludeční a střevní infekce) i problémů chronických (ekzémy, alergie, astma,noční pomočování, opožděný vývoj aj.). Výborné výsledky máme i na poli prevence.

Děti a dospělí se liší jak v diagnóze, tak i v léčbě – proto k našim malým pacientům přistupujeme odlišně (používáme tenčí jehličky na kratší dobu, u těch nejmenších je dokonce neponecháváme v těle vůbec – akupunkturní bod pouze napíchneme a hned jehličku vytáhneme). Věk není kontraindikací při léčbě akupunkturou – děti můžeme léčit prakticky hned od narození.

Dětská akupunktura

Dětská akupunktura

Pětiletý Matěj trpěl každé jaro silnou alergií – vodnatou rýmou, svěděním očí, suchým, dráždivým kašlem a pískáním na plicích při nádechu. Musel pravidelně užívat Zyrtec a Ventolin. Po osmi návštěvách Inspirity jsme všechny chemické léky vysadili, protože je Ondra je úplně bez potíží. Jehličky zvládá úplně bez problémů, dokonce se na ně těší:-)

U Dominika se záhy po narození objevil suchý, červený, svědivý ekzém, který se postupně rozšířil téměř na celé tělíčko. Přestože mu bylo teprve sedm měsíců, začali jsme napíchávat jehličky – Dominik zvládl 4-8 vpichů na jedno sezení v podstatě bez zaplakání, spíš byl vždycky zvědavý, co se to kolem něj děje. Kožní problémy začaly ustupovat už po druhém napíchnutí. Dnes je chlapci rok a půl a po ekzému není ani památky.

Dobrý den, ještě jsem Vám chtěla poděkovat, byla jsem moc nadšená, ze všeho u Vás. I jak to Lucinka zvládla, všem to ukazuje, že měla jehly na nožkách a na ručkách – tak věřím, že nám to pomůže. Těšíme se na další návštěvu. Moc děkujem.

S pozdravem Lucinka a Lucie

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Děti snášejí akupunkturu výborně a velmi rychle a dobře na ni reagují.  Podívejte se na naši minireportáž Akupunktura a děti.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]