Trojklanný nerv – n.trigeminus

Zánět trojklanného nervu (neuritis n.trigemini) je velice bolestivé onemocnění – krutá bolest postihuje tvář, dolní čelist, jazyk, může vystřelovat do ucha. Vzniká mechanickým podrážděním nervu, prostupem infekce z okolí, prochladnutím anebo provází jiné systémové onemocnění. Bolesti jsou tak intenzivní, že pacienta doslova paralyzují. Akupunktura je v těchto případech netradičním, ale efektivním řešením.

Další problém, při kterém mi bylo výrazně pomoženo byl zánět trojklanného nervu. Tuto velkou nepříjemnost jsem prodělal 2x v životě (před 10 a 20 lety) a léčba trvala několik týdnů vždy s velmi bolestivým průběhem. Při třetím zánětu (před 2 měsíci) jsem navštívil Inspiritu a po několika sezeních je problém pryč a hlavně s úplně minimální bolestí.
Zkrátka akupunktura je bomba a kolektiv Inspirity je super :-) . Děkuji a mějte se krásně

Tom

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Zánět trojklanného nervu reaguje na jehličky zpravidla rychle a dobře, často dokážeme pacienta bolesti nadobro zbavit. Důležitou roli hraje samozřejmě čas – je tedy potřeba, aby pacient vyhledal pomoc akupunkturisty co nejdříve. Nemějte strach ze samotného napichování bolestivých oblastí, pokud to stav vyžaduje, aplikujeme zpočátku jehličky do druhé, zdravé strany obličeje. Až po zvládnutí akutního stavu léčíme přímo postiženou stranu.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]