Štítná žláza – léčba akupunkturou

Poruchy činnosti štítné žlázy v poslední době narůstají takřka geometrickou řadou. Přečtěte si, jak se s nimi dokáže vypořádat čínská medicína.

Mé zdravotní problémy – nespavost, podrážděnost, časté průjmy, bušení u srdce, bolesti hlavy, úbytek na váze – jsem připisoval svému rychlému managerskému životu. Při prohlídce u lékaře mi ale našli zvýšenou funkci štítné žlázy. Potíže se bohužel časem stupňovaly a léky předepsané na endokrinologii nezabíraly. Západní medicína viděla jediné východisko – operaci. Od kolegy v práci jsem dostal kontakt na Vaši kliniku, kde jsem se začal léčit akupunkturou. Po roce se nám podařilo vysadit všechny léky, krevní testy mám úplně v normě a na operaci si ani nevzpomenu. S vděkem a úctou….

Robert

Dobrý den do Inspirity, jen pro informaci, byla jsem na odběru krve ohledně štítné žlázy, výsledky jsou výborné, paní doktorka byla překvapená a snížila mi Thyrozol. Hezký zbytek dne….

Eva z Prahy

S radostí hlásím další úspěch v léčbě, protilátky proti štítné žláze klesly z původních 1500, vloni 900 a dnes 150 jednotek! A 120 už je norma! Druhá protilátka klesla z 500 na 120, tam je norma 40. Jupíííí, děkuju…

Ivana M.

Ahoj Dagmar, tak jsem dnes byla na kontrole na endokrinologii. Nová paní doktorka je velice fajn a je nakloněna i čínské medicíně. Uzel je prý mnohem menší, nedá se tomu prý už ani říkat uzel. Tak jsem moc ráda….

M.K.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Poruchy činnosti štítné žlázy můžeme obecně rozdělit do tří skupin. Snížená funkce (z hlediska čínské medicíny se jedná o stav nedostatku, zejména na dráze sleziny a ledvin), zvýšená funkce (stav nadbytku, zejména na dráze jater a srdce) a zvětšení štítné žlázy (stagnace hlenu TAN v oblasti krku). Ve všech těchto případech můžeme zasáhnout akupunkturou, popř.čínskými bylinami a pokusit se vyřešit příčinu hormonální nerovnováhy, která k onemocnění vedla.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]