Podpora imunity

Nachlazení, virózy, chřipky, angíny…všichni dobře víme, co to je. Ale jen někteří z nás vědí, že se tyto nemoci dají léčit výhradně přírodní cestou – rychle a účinně. A co víc – imunitní systém můžeme posílit a nemocem tak předejít.


Dokud jsem nepoznal čínskou medicínu, byl jsem furt na hromadě – rýmy, kašle, škrábání v krku. Každé nachlazení jsem kvůli práci přecházel a dostával se z toho měsíc. Pak hned přišlo nové a pořád dokola celou zimu. Druhým rokem se léčím akupunkturou a čínskými bylinami a ono to funguje: nemocný jsem mnohem míň a pokud přece, je za 2-3 dny klid. Stojí za to vyzkoušet!

Marek P., Praha

To je zázrak, miluju čínskou medicínu !! Honzík je za dva dny úplně zdravý – nachlazení je pryč !! Stihneme víkendový turnaj a jsme Vám moc a moc vděčni…

Alena M.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Smysl čínské medicíny je zejména preventivní – posílit organismus tak, aby nepodlehl všudypřítomným virům a bakteriím. A pokud k tomu přece jen dojde, zasáhnout rychle a účinně, abychom se patogenů co nejdříve zbavili. To vše bez použití chemických preparátů, které zatlačují nemoc do hlubších vrstev oraganismu, kde působí později komplikace.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]