Akupunktura a bolesti kloubů

S akupunkturou na bolesti kloubů.

Dobrý den paní doktorko,
chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za to, jak rychle jste mne zařadila do vašeho programu. Také jsem Vám chtěla sdělit, že po tom, co jsem včera přišla domů, mi můj kyčelní kloub připadal jako pracující a odfukující továrna, jako kdyby v ní někdo něco kutil. Bolest, kterou jsem měla než jsem k vám šla, se změnila v jinou, hojivou. Ta pak večer ustala. V noci jsem spala. Což je velký úspěch. Dnes mne má kyčle ani koleno nebolí! Jen jsou citlivé. Jsem velmi nadšená. Vím, že je to „boj“ na delší cestu, a sama jsem zvědavá, co řeknou rentgeny, ale díky Vám jsem měla včera velkou radost :-)

 

Ahojky, moc  zdravím, jste kouzelníci, strašně se mi ulevilo, ruka bolí už jen malinko a začíná se hýbat. Děkuji Vám moc.

Kamila

Už zase skáču přes kaluže… Díky

MAT

Koleno po měsíci přestalo po jehličkách bolet!! Jsem šťastná a mooooc Vám děkuji!

K.

Děkuji Vám všem, ráno jsem nemohla chodit, jak mě neposlouchaly kolena a od Vás jsem seběhla schody a celý den mi běhají jak dvacítky, díky zlatíčka!!

A.

Už pět let se potýkám s psoriatickou artritidou, která se projevovala masivními otoky prstů na rukou, jejich velkou ztuhlostí (nemohla jsem udržet hrnek, psát na počítači, napsat sms,..), ale hlavně velmi bolestivými kožními defekty. Kolem nehtů se mi neustále dělaly hnisavé záněty a praskliny, které krvácely. Bylo to lidsky i pracovně velice náročné. Po dvou měsíční léčbě v Inspiritě kožní problémy úplně zmizely, zůstaly jen otoky prstů – a i ty jsou mnohem menší. Ztuhlost pociťuji pouze ráno a po rozcvičení rychle přechází. Těším se na další progresi léčení….

R.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Kloubní bolesti, otoky a omezená hybnost jsou častým steskem našich pacientů. Akupunktura dokáže pomoci v případě artitidy, artrózy i poúrazových poškození kloubů. U chronických, dlouholetých problémů je pochopitelně nutná trpělivost, konečný efekt však bývá ve většině případů velice uspokojivý.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]