Alergie a léčba akupunkturou

Alergie může vzniknout na cokoliv a kdykoliv v průběhu života, nezáleží na tom, jak jsme staří. Většina současné populace trpí nějakým druhem alergie – pylovou, potravinovou, sluneční, kontaktní…. Akupunktura je zde účinnou léčebnou metodou, o čemž svědčí i příběhy našich pacientů.

Již léta trpím alergií na jarní pyly, která se projevuje rýmou, kýcháním a pálením očí. Letos poprvé se u mě projevily dýchací obtíže – pískání na plicích, dušnost při sebemenší námaze a suchý kašel. Obvodní lékařka mi nasadila kortikoidy a antihistaminika. Nebyla jsem vůbec ráda, ale při jakémkoliv pokusu o snížení předepsané dávky se problémy vracely. Když jsem na doporučení kamarádky začala s léčbou v Inspiritě, nedoufala jsem v žádný velký efekt – byla to moje první zkušenost s alternativní medicínou. O to větší bylo mé překvapení, když jsme po dvou měsících vysadili chemické léky a můj stav udržovaly „jenom“ jehličky, bylinky a semínka v uchu. Doporučuji Vás, kudy chodím !!

Věrka H.

Posílám šťastný letní pozdrav do Inspirity - zmizeli jste mi alergii na meloun !!!!!

M.K. 

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Alergie je přehnaná, nepřiměřená reakce organismu na látky, se kterými se běžně setkáváme. Může mít spoustu podob a projevů – od kožních vyrážek přes dýchací problémy až po poruchy trávení. Akupunktura v kombinaci s čínskými bylinkami a ušními jehličkami dokáže řadu alergických potíží zmírnit nebo dokonce zcela vymizet – a to i u pacientů, kteří se s alergií trápí léta. V průběhu mé praxe jsem viděla spoustu případů, kdy jsme doslova změnili kvalitu pacientova života, protože si po úspěšné terapii mohl dopřát věci, kterým se musel dlouho vyhýbat.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]