MUDr. Dagmar Komárková

Akupunktura - MUDr. Dagmar Komárková

Akupunktura - MUDr. Dagmar Komárková

Vyrůstala jsem v lékařské rodině, a tak byla volba mého povolání od malička jasná.

Již od dětství jsem chtěla zachraňovat lidi.

Po vystudování medicíny jsem nastoupila do Fakultní nemocnice Brno Bohunice, kde jsem po třech letech praxe odatestovala z interního lékařství. Následovala mateřská dovolená, která byla pro můj budoucí profesní vývoj zlomová – uvědomila jsem si, že svým dětem nechci dávat chemické preparáty a že se dají běžná dětská onemocnění řešit jinak, a to přírodní cestou. Proto jsem začala studovat nejdříve homeopatii a později čínskou medicínu – a té jsem zůstala věrná. Po absolvování Základního kurzu akupunktury při IPVZ jsem vystudovala čtyřletou školu akupunktury u Sinobiologické společnosti. Své první terapeutické zkušenosti jsem sbírala pod vedením MUDr. Luckého na Klinice čínské medicíny v Opletalově ulici. Velkým odborným přínosem pro mě byly tři studijní pobyty v nemocnici v Pekingu.

V současné době pracuji jako vedoucí lékařka kliniky čínské medicíny Inspirita a zároveň vyučuji již několik let akupunkturu na Škole pěti dovedností při TCM Bohemia. Pravidelně také píšu odborné články do časopisu Ženšen, který se zabývá akupunkturou a čínskou medicínou.

Celý můj profesní životopis je k dispozici na stránce MUDr. Komárková.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]