TUINA masáž

Energetická masáž TUINA  je součástí léčebného systému tradiční čínské medicíny. Využívá systému akupunkturních drah a bodů, zcela bez vedlejších účinků optimalizuje tok energie a krve v těle. V čínských nemocnicích jsou celá oddělení, kde se pacienti léčí pouze těmito masážemi – a to nejen s problémy pohybového aparátu, ale i s obtížemi jako je nespavost, únava, deprese, bolesti hlavy, gynekologické potíže, neplodnost…

Musím konstatovat, že v pondělí po masáži od pana Nováka jsem se cítila totálně nabitá energií. Opravdu to velmi dobře zafungovalo a mile  překvapilo. Těším se na další jeho výkon. Protože jsem celý den zvládla hodně věcí a vydržela to.  Zlepšilo se také trávení, i když ještě ne zcela. Rozhodně budeme dál pokračovat v léčbě.

Pavla T.

Vláďo, máte zlaté ruce – po Vaší masáži koleno přestalo bolet, otok zmizel a já zase naplno hraji tenis !!!

P.K.

Chtěla bych Vám moc poděkovat za masáž, cítím se mnohem lépe. Těším se na příští setkání.

S.

Již dlouhá léta se trápím s revmatoidní artritidou. Když se můj stav zhorší a některý z kloubů oteče a začne bolet, volám o pomoc do Inspirity. Jehličky a zejména masáže Tuina od Vládi nebo Huo Dy fungují rychle a spolehlivě. Moc Vám děkuji – zase zavolám :-)

Ivan

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Masáž tuina je jedním z pěti pilířů tradiční čínské medicíny s významným léčebným účinkem na celou řadu fyzických i psychických potíží. V čínských nemocnicích jsou celá oddělení specializovaná pouze na tento typ masáže. Tuina využívá stejný systém meridiánů a bodů jako akupunktura a je tedy vynikající alternativou pro malé děti nebo pro pacienty, kteří se bojí jehel.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]