Bachovy květové esence a akupunktura

Bachovy květové esence jsou výtažky z květů a stromů, které umějí vyrovnávat naše emoce a tím harmonizovat celou naši existenci. Existuje 38 esencí, z nichž každá působí na nějakou negativní emoci – rozeznáváme esence na strach, závist, žárlivost, pocit přetížení, únavu, hněv, podrážděnost… Kombinací akupunktury a Bachových esencí dosáhneme rychle a účinně srovnání organismu na obou úrovních – psychické i fyzické.

Posílám slíbenou zprávu ze včerejších závodů – vše proběhlo naprosto v klidu, Alenka byla hrozně šťastná a vůbec se nebála. Myslím si, že je to vidět i na videu :-) . Chtěla bych Vám moc poděkovat a jsme velkými dlužníky!!!

Alice, Praha

Dobrý den, tak jsem o víkendu užívala kapičky jak jste mi napsala a asi to pomohlo. Pár věcí jsem si už v hlavě urovnala a smířila se s tím, jak to je.. ale některé ještě ne. Vím, že to nemůže být všechno hned a i za tohle „málo“ jsem vděčná. A další znamení, že už je mi líp je to, že už si zase povídám se svým andělem a je to super :-)  Akorát teď nevím, jak mám užívat kapičky, stejně jako dřív?
Děkuju

V. S.

Dobrý den, děkuji za bachovky. Ze včerejška na dnešek syn spal až do 6 hod. V noci a i když jsem vstávala, byla jsem se dívat, jestli žije :-) . Konečně spí celou noc.

A.H., Praha

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Bachovy květové esence jsou šetrný způsob, jakým můžeme v dnešní stresuplné a hektické době vyrovnávat negativní emoce. Řešíme tak nejen psychické problémy, ale i jejich somatizaci. V těchto případech se nám velmi osvědčila kombinace esencí s akupunkturou.

 ©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]