Dýchací potíže a akupunktura

Akupunkturou lze účinně pomoci také při dýchacích potížích.

Moje desetiletá dcera Alena musela od svých šesti let pravidelně užívat kortikoidy na astma. Přes každodenní aplikaci těchto léků trpěla častými astmatickými záchvaty a měla značně omezenou pohybovou aktivitu. Pak jsme se od kamarádky dozvěděly o akupunktuře a začaly docházet do Inspirity. Dnes je to už téměř tři roky, co nemusíme brát kortikoidy ani jiné léky, po astmatu není ani památky, spirometrie nadýchá Alenka vždycky na výbornou, začala závodně sportovat….to vše „pouze“ díky jehličkám a bylinkám. Pokud má Vaše dítě podobné problémy, vřele doporučuji Inspiritu!

Daniela, Praha

Dobrý den, dnes jsem byla se synem na kontrolní spirometrii – všechny dýchací funkce má v normě :-) . Na kontrolu máme přijít za 3 měsíce.

J.K.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Na naší klinice se často setkáváme s astmatem – řada takto nemocných jsou děti. Čínská medicína bývá velmi účinná, mnohdy dokonce zcela nahradí terapii chemickými preparáty. Kromě astmatu pomáháme i pacientům s chronickou bronchitidou, plicní sarkoidozou, fibrozou a dalšími chorobami plic.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]