Únava, nespavost

Problémy se spánkem a následná únava je častým steskem současnosti. Doba je opravdu rychlá a řada z nás trpí vyčerpáním, přetížením či dokonce únavovým syndromem. Akupunktura a/nebo čínské bylinky umí pomoci…

Akupunktura - únava a nespavost

Akupunktura - únava a nespavost

Zdravím Inspiritu, chci Vám ještě jednou poděkovat za včerejší léčení. Je mi opravdu skvěle, mám velký příliv energie a na dnešek jsem se konečně celou noc vyspala. Jsem jak znovuzrozená :-) Děkuji a přeji krásný den…

Simona

Spala jsem od desíti do osmi jako dřevo – to jsem nezažila opravdu dlouho.

Marcela S.

K alternativní medicíně jsem byl odjakživa spíše skeptický, taky proto jsem k Vám vyslal jako první svou ženu:-) Musím ale konstatovat, že od té doby, co k Vám chodí, jede jak motorová myš. Tolik energie jsem u ní neviděl léta. Objednám se taky….

Honza D.

Do Inspirity jsem se dostala na doporučení. Po velmi dlouhé době jsem měla pocit, že někdo chápe, jak mi doopravdy je. Že jsem šíleně unavená, i když to není vidět na první pohled. Po první Akupunktuře jsem začala spát pořádně v noci a v těle jako by se spustil samoléčící proces. Bolest ramene, která mě do Inspirity dovedla, začala pomalu ustupovat…což je po 9 měsících úžasný pocit!

Andrea

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Nedostatek energie má řadu podob – od běžné únavy z přemíry povinností přes bolení hlavy až po stavy úplného vyhoření a vyčerpání. Někdy se tyto problémy pojí i s poruchami spánku, nemožností usnout, častým buzením se během noci či naopak s nadměrnou spavostí. Akupunktura, většinou v kombinaci s čínskými bylinkami, umí lidem vrátit klidné spaní i životní sílu a energii. Vzkazy našich pacientů jsou toho důkazem.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]