Stres a psychické problémy

Je už asi v dnešním světě normální, že stresem a navazujícími psychickými problémy a potížemi trpí velká část populace. Pokud si na úzkost, bolení hlavy, sevření na hrudi a jiné projevy stresu berete prášky, tak vězte, že to můžete zkusit i jinak. Jak? Akupunkturou a čínskými masážemi Tuina. Následující reakce lidí o tom vypovídají.

Stres a psychické problémy

Stres a psychické problémy

Musím Vám napsat, že jste mě dostali ze stresu do stavu nirvány, naprosté blaženosti, pohody a klidu. Zažil jsem už ledacos, ale tohle? Ráno jsem strašně pospíchal a teď sedím v restauraci, dávám si salát, nikam nepospíchám, je mi tak nějak všechno jedno a blaženě se usmívám.

J.D.

Stala se ze mě rozhihňaná, dobře naložená osoba. Díky

E.L.

Jednání jsem v pohodě přežila, moc jste mi pomohli a moc a moc děkuji…hezký den

KON

Dobrý večer, tak se zase vznáším celý den, aura až do stropu, totální nirvana. To je fakt neuvěřitelné. Jste kouzelní. Díky.

V.

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o svoji zkušenost. Pracuji jako manažerka v jedné velké firmě a tudíž jsem celý den ve stresu a poklusu. Posledních několik měsíců jsem byla hodně podrážděná a bohužel si své „nálady“ vybíjela doma. Jedla jsem dost nezdravě a večer po ulehnutí do postele mě pravidelně bolela oblast žaludku a v podžebří. Došlo to tak daleko, že jsem nemohla vůbec spát na boku a špatně se mi dýchalo. Bylo mi jasné, že to všechno souvisí s mojí psychikou, a tak jsem přemýšlela o návštěvě psychiatra, aby mi dal nějaké prášky na zklidnění. Jednou na obědě jsem se svěřila se svými problémy kolegyni a ta mi doporučila návštěvu Inspirity. Nejdříve jsem se na ni nedůvěřivě dívala: „Jak mi může s tímhle akupunktrura pomoci???“, ale po několika návštěvách jsem pochopila… Ještě nejsme s léčením u konce, ale i tak je mi mnohem lépe. Jsem také nadšená z přátelského přístupu a příjemné atmosféry, která tady panuje. Díky. Díky. Díky.

Anna Z.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Vymknuta ze svých kloubů doba šílí, tvrdil už Shakespeare ústy svého Hamleta – a pro dnešní životní tempo to platí dvojnásob. Nese s sebou stres, strach, úzkosti, ale i vážnější psychické problémy či potíže typu depresí a panických atak. Jak je vidno z předchozích  řádků, dokážeme svým klientům účinně pomoci – kombinace akupunktury a čínských bylin umí zharmonizovat psychiku a často ochrání pacienty před užíváním psychofarmak.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]