Hubneme s akupunkturou

V boji s nadváhou dokážeme našim klientům pomoci akupunkturou, sestavením vhodného jídelníčku i čínskými bylinami. O účinnosti našich metod svědčí následující řádky.

Hubneme s akupunkturou

Hubneme s akupunkturou

Úspěch! 8 kilo dolů za 14 dní, jsem vaše chodící reklama! Díky

Jakub

Dobrý den, mám dobré zprávy. Jehličky fungují skvěle. Odhaduji, ze mi stačí tak třetina jídla, abych se zasytil. Mlsám jak řeholník, agresivní jsem jak beránek boží. Od úterka jsem shodil sice jen 3,5 kg, ale zvýšila se mi fyzička. Děkuji a přeji hezký víkend.

Tak konečně jsem si našla trochu času, abych shrnula dojmy a výsledky kůry s jehličkami na hubnutí.
Přežila jsem celou kůru v pohodě, co se týče jídla, tak mozek začal fungovat asi tak, že si řekne dost, i když mám ještě na talíři nějaké jídlo, už bych do sebe nic nedostala. A výsledky?
Zhubla jsem 3,5 kila a hlavně jsem ztratila 8 cm přes prsa, pas, 12 cm přes zadek a přes stehno 3 cm.
Cítím se samozřejmě daleko lepší, pohled do zrcadla na mé tělo je příjemnější.
Jsem pochodující reklama a i když to moc lidí nepozná, že jsem štíhlejší – prý jsem nikdy nebyla tlustá -, tak je to na mě vidět. Nadále se snažím dodržovat některá pravidla tohoto hubnutí (životního stylu) a uvidím, jak se to bude vyvíjet dál.
Posílám vám další klientky a co mám zprávy, tak jsou taky spokojeny.
H. z Prahy

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Nadváha je civilizačním problémem, který trápí řadu pacientů, kteří k nám přicházejí. Pomáháme jim celotělovou akupunkturou v kombinaci s bylinnými preparáty, popř. cílenou ušní akupunkturou na hubnutí. Nutná je pochopitelně změna jídelníčku a dostatečná pohybová aktivita. Výsledkem je pak celková úprava metabolismu pacienta, proto nedochází k tzv. jo-jo efektu, který bývá  průvodním jevem drastických diet.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]