Péče v Inspiritě

Dostáváme i takovéto děkovné a povzbuzující dopisy.

Od března 2008 docházím s dcerou k doktorce D. Komárkové.

Mononukleóza spustila u dcery velmi časté bolesti břicha i hlavy, všechna klasická vyšetření vykázala výsledky „v normě, odpovídající proběhlé mononukleóze“. Dcera byla vyčerpaná, bolavá.

Jinak prostředí v naší rodině je ztížené starší dcerou, u které byl nedávno prokázán autismus a před 3 až 4 lety její chování bylo několikrát týdně doprovázené agresivními projevy (bouchání dveří, kopání do nábytku, rozbíjení drobných předmětů, křičení). Špatně se mladší dceři nabíraly síly a rovnováha po mononukleóze. Namíchání kapek Bachových květů doktorkou Komárkovou starší dceru postupně uvolnilo, zklidnilo a kombinace s dalšími klasickými léky ji dokonce umožnila pomalu vycházet ven, což dříve nebylo.

Mladší dcera dochází na jehličky, konzultace ohledně všeho… a díky této péči zvládla s výbornými výsledky ukončit základní školu a stejným způsobem pokračuje prvním rokem na střední škole.

Můj veliký dík si zaslouží doktorka Dagmar Komárková – i její pracovní skupina. Cením si jejich schopností plně naslouchat pacientovi, vstřícnosti a otevřenosti různým dotazům ze strany pacienta. Navíc je ochotná vysvětlovat souvislosti vnitřního fungování těla, naprosto podporuje aktivní přístup pacienta k léčení.

Od září 2011 proběhlo na její klinice několik seminářů pro zájemce z řad široké veřejnosti o základech tradiční čínské medicíny s možností praktického procvičení.

Doktorka Dagmar Komárková má zájem, aby „její“ pacienti  věděli, znali, příp. i uměli si sami pomoct tam, kde je to možné. Přeji paní doktorce stále neutuchající energii při léčení a těším se na další semináře.

Jana Šeclová – žena v domácnosti

Asi před rokem jsem u vás zahajovala léčbu díky neskutečnému vyčerpání a ztrátě energie. Po několika měsících jsem opět byla zcela v pořádku a mohla se vrátit k pracovní činnosti. Ráda bych všem poděkovala za pomoc, milé a citlivé přijetí a za celkový přístup. Vážím si vaší pomoci a přeji hodně radostných, zdravých a úspěšných dní!

Jiřina

Je to rok, co jsem přišla do Inspirity poprvé. Trápil mne ekzém a vyčerpanost. Přišla jsem v době, kdy jsem měla pocit, že jsem zakončila dvou a půlletou životní etapu. Narodilo se mi dítě, hodnotově jsem se rozešla se svými rodiči, po roce umírání mi zemřela tchýně a přestěhovali jsme se z pražského nájemního bytu do svého nového domu za Prahou, který svépomocí doděláváme dodnes. Jak jsem toto období prožívala? Zažívala jsem radost, pocit hlubokého vhledu do smyslu života a smrti, pocit nejistoty, lítosti, smutku, zklamání a zlosti. Byla jsem hodně nevyspalá a čas jsem trávila péčí o rodinu. Snažila jsem se být všem oporou. Když to nejnáročnější období pominulo, tak mi došlo, že jsem možná na hranici svých sil a je zapotřebí, abych ve svém životě něco změnila. Vědomou proměnou procházím dodnes. Jedním z pomocníků na mé cestě je i tradiční čínská medicína. Tradiční čínská medicína, jak se s ní setkávám v Inspiritě, mi pomohla naučit se být všímavější k projevům svého těla, vidět jejich propojenost s duševními projevy a umět obojí pojmenovávat. Díky srozumitelnému a trpělivému vysvětlování terapeutů Inspirity rozumím tomu, co se v mém organismu jako celku děje, rozumím léčbě a zvoleným léčebným prostředkům. Navíc jsem se také v ordinaci dozvěděla, jak mohu své zdraví  účinně podporovat sama (složením stravy, jednoduchým moxováním). Protože ráda věci, které mi vstoupí do života, vnímám v širších souvislostech, rozhodla jsem se účastnit i kurzů k základům čínské medicíny, které Inspirita pořádá. Odnesla jsem si z nich vědomosti a praktické dovednosti, kterými dovedu ulevit sobě a členům své rodiny při běžných sezónních onemocněních. Oceňuji v těchto případech možnost konzultovat léčebný postup telefonicky. Během roku, co jsem přišla do Inspirity poprvé, se mnoho změnilo. Ekzém téměř ustoupil a cítím se mnohem silněji. Snažím se radovat se ze života, vytvářím si v místě nového bydliště smysluplné pracovní zázemí, které se dá dobře propojit s péčí o rodinu, seznamuji se při tom s mnoha zajímavými lidmi, začala jsem se znovu vzdělávat a mám pocit, že jsem pomalu připravená na to, že se naše rodina může rozšířit. Jsem vděčná, že mi je lépe a ráda bych tu poděkovala terapeutům Inspirity, kteří mi v tom pomohli. Jsem ale vlastně vděčná i za to, že do mého života vstoupila tak zjevně nemoc, protože ta mne přinutila, abych se na svůj život podívala jako na celek a začala si připouštět svá slabá a stinná místa.

Veronika  Z.

Dobrý den,chtěla jsem moc poděkovat za Vaši péči o mne, jsem moc spokojena a udělalo se mi velmi dobře. Vyzkoušela jsem mnoho léčebných procedur, chodila jsem po mnoha doktorech, ale nikdo mi nepomohl tak jako Vy. Tímto bych Vám chtěla nesmírně poděkovat a budu Vas doporučovat každému. Přeji Vám příjemné prožití svátků a štastný nový rok 2013, mnoho úspěchů a ještě více uzdravených lidí, s pozdravem Vaše pacientka

M.P.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Vše co nám píšete, nás nesmírně povzbuzuje.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]