Chřipka, angína, nachlazení, rýma, bolení v krku

I při  běžných nemocech jako je nachlazení, popř. chřipka nebo angína může být akupunktura nápomocná. Cílem je rychle se nachlazení zbavit popř. zmírnit a urychlit jeho průběh. Následující reakce našich pacientů vypovídají o tom, že alternativní léčba na naší klinice je rychlá a účinná.

Akupunktura - chřipka, angína, nachlazení, rýma, bolení v krku

Zázraky akupunktury: Chřipka, angína, nachlazení, rýma, bolení v krku

Přeji krásný den! Já už ho mám, Iva má výsledky včerejšího výtěru negativní!! Úžasné! Manžel pravil, že se asi začne zajímat o čínskou medicínu :-) Děkuji za péči.

 

Dobrý den! Tak zítřejší návštěvu u Vás ruším! Je mi neuvěřitelně líp! Děkuji

Mirka

Dobrý den paní doktorko, výsledky výtěru krku jsou v pořádku. Takže uf uf žádná antibiotika se nekonají :o ). Sice mám stále rýmu, ale kašel už je lepší, vše vysmrkávám a baštím bylinky od Vás, takže předpokládám, že se z toho brzo dostanu. Zatím se mějte krásně, přeji krásný víkend a moc Vám za všechno děkuju …za pomoc, obrovskou podporu a vůbec jste prostě strašně fajn :o )

Lenka

Nemám ani známku nějak chřipky a spala jsem od půlnoci do půl osmé bez prášku poprvé za čtvrt roku. Díky

R.

Na doporučení dcery jsem (trochu skeptický) dorazil s bolavým uchem na akupunkturu. Měl jsem za sebou asi týden „tradiční“ léčby a nic se nezlepšovalo. Naopak. Od ucha mě už bolela i hlava a byl jsem dost mrzutý. Už po prvním sezení se mi hrozně ulevilo a po tom druhém jsem už žádný problém neměl. Děkuji.

Jaroslav, Praha

Dobré odpoledne, Vy jste kouzelníci! Kromě toho, že mě přestaly bolet záda, jste mě včera zbavili hrozné rýmy! Ještě do večera mi bylo blbě a v deset jsem si šla nalít prosecco! Jsem bez rýmy a je mi líp! Zlatý ručičky v Inspiritě…všem o Vás básním!

Štěpánka P.

Cítil jsem, že jsem něco chytnul. Tentokrát jsem měl hodně práce a představa, že vysadím byť na jen pár dní, byla pro mě neakceptovatelná. Tak jsem se rozhodl, že zkusím akupunkturu, když už pomáhám s tímto webem (jsem administrátorem tohoto webu). Podle instrukcí se má přijít hned na začátku, dřív než se nemoc rozjede. Musím přiznat, že po jedné 1,5hodinové návštěvě Inspirity mě výsledek mile překvapil. Průběh nemoci byl podstatně mírnější a také asi o polovinu kratší. Dalo se při tom pracovat, což se jindy nedalo. Takže tímto děkuji :-)

webmaster

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Zatímco v ordinaci praktického lékaře dostávají všichni pacienti na nachlazení antibiotika nebo v lepším případě Paralen, přistupuje čínská medicína k nemocným individuálně. Rozlišujeme několik typů nachlazení; podle toho potom volíme cíleně léčbu bylinkami nebo akupunkturou. Terapie je rychlá, cílená a bez vedlejších účinků. Čínskou medicínou zvládneme vyléčit i bakteriální infekce, např. angínu, zcela bez použití chemických přípravků. Proto si naši pacienti zvykli chodit i s horečkami, bolestí v krku a kašlem do Inspirity.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]