Noční pomočování

Enuréza neboli noční pomočování trápí celých 10 % šestiletých dětí. Přitom nemusí být pro naše malé pacienty noční můrou – akupunktura i jiné metody čínské medicíny dokáží tento problém zcela odstranit.

Dobrý den paní doktorko,
dcera Hanička, která se u vás léčí s nočním pomočováním, má už 14 dní suché noci (( -: , a to i bez vysazování vyčůrat a dvakrát se již na čůrání sama vzbudila. Jsme na zítra objednáni na kontrolu, ale nevím zda ji ještě neodložit a počkat jestli to vydrží? Děkuji a přeji pěkný den!

Radka H.

Ráda píšu příjemnou zprávu, naše šestiletá Adélka se už půl roku v noci nepočůrala – dříve jsme převlékali postel několikrát týdně. Moc Vám děkuji za celou rodinu, opravdu jste nám pomohli. Čínskou medicínu doporučujeme všude!

M.Z.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Dětské noční pomočování je velkým traumatem jak pro dítě samotné, tak pro jeho rodinu. Problémem se stává přespání u spolužáka i škola v přírodě. Naštěstí si ví čínská medicína i v tomto případě rady. Ideální je léčba akupunkturou, ale pokud má dítě strach z jehliček, můžeme použít zcela bezbolestné metody jako moxu, baňky nebo ušní semínka. Terapii doplňujeme bylinnými preparáty.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]