Akupunktura v těhotenství

Těhotenství je období, kdy v těle nastávající maminky probíhá mnoho změn – a každá žena prožívá tuto dobu jinak. Metodami čínské medicíny dokážeme výrazně prospět mamince i miminku.

Ráda bych Vám představila další „Inspirita dítko“, Kristýnu, které se zdravě vyvinulo a následně úspěšně narodilo v pátek 23. května, a to díky Vám.

V pondělí jsem byla u Vas na „spuštění“ porodu a ve středu ve 22 hod. začaly první známky porodu. Porod jako takový byl naprosto hladký. Kristýna se narodila s váhou 4,120 kg.

No každopádně vše dobře dopadlo, Kristýna je velmi klidné a spokojené miminko.

Chtěla bych Vám tímto moc poděkovat za péči před i po celou dobu těhotenství a přípravu na porod.

Moc zdravím a přeju spoustu dalších podobných úspěchů.

Jana Kortanova

Na začátku jara 2011 jsem začala navštěvovat akupunkturu v Inspiritě za účelem pročištění organismu od toxinů apod., zároveň jsme s manželem plánovali miminko. To se díky paní Dagmar Komárkové a jejímu úžasnému týmu podařilo zázrakem za necelý měsíc poté. Dále jsem pokračovala v přírodní léčbě ve formě jehliček a čínských bylinek celé těhotenství až do porodu. Vždy když jsem přišla do Inspirity, moc jsem se těšila na přívětivé, laskavé lidi, co Vám opravdu dokáží pomoct, protože jsem vždy měla pocit, že tu jsou pro mě a pro moje miminko v bříšku. Nakonec se nám narodila krásná zdravá holčička Elena. Máme obrovskou radost, že nám akupunktura a bylinky moc pomohly a ostatním budoucím maminkám mohu jen vřele doporučit :-)
Moc děkujeme!

Simona + John + Elenka

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za péči v těhu s Míšou, nejen že mi bylo oproti prvnímu těhotenství báječně, nezvracela jsem a migrény se mi vyhnuly a vlastně jsem přibrala jen s Michálkem, což bylo super, ale taky jsem nadšená z toho, jaký měly jehličky vliv na mimi. Mišánek je strašně klidné, hodné a zlaté miminko. Opravdu je to šťastné dítě – i když ty jehly trošku bolely – tak se to určitě stonásobně vrací. Je to moje malý zlatíčko, skoro nepláče a co je úžasné, tak usíná sám od sebe tak, že se na mě usměje, zadudlá, otočí se a spinká. Prostě děkuju, jsem moc ráda, že jsme jehličkovali až do porodu.

Lucie Z.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Akupunktura těhotenství

Jak pomáhá akupunktura k těhotenství


Během devíti měsíců těhotenství prochází organismus budoucí maminky velkými změnami – a ne všechny jsou vždy příjemné.
Mohou se vyskytnout nevolnosti, zvracení, zácpa, nadýmání, nedostatečné přibývání na váze, tvrdnutí bříška, nespavost a mnohé další problémy, které žena před otěhotněním neznala. Je to opravdu „jiný stav“. Čínská medicína (akupunktura, bylinky) dokáže velmi účinně harmonizovat tok energie v těle matky i plodu.  Kromě eliminace těhotenských potíží napichujeme i speciální body pro správný růst a vývoj miminka. Z tohoto důvodu k nám řada maminek dochází v průběhu celého těhotenství.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]