Kožní vyrážky, ekzém, akné

Bez vedlejších účinků vám dokážeme pomoci, když potřebujete řešit kožní vyrážku, akné, ekzém, svědění a jiná kožní onemocnění. Níže uvedené děkovné dopisy lidí jenom potvrzují, že náš alternativní přístup je mnohem účinnější než soudobá západní medicína.

Kožní vyrážka před terapií

Kožní vyrážka před terapií

Dobrý den, měl jsem Vám napsat, až budu u konce s bylinkama, tak píšu. Jsem moc spokojenej, i po sportu to drží čisté.

David

Dobrý den! Opět jste nám moc pomohli, od druhého rána ji to nesvědilo, je stále osypaná, ale není to červené. Díky, díky, diky, pokračujeme v léčbě dle dohody.

Vlaďka

Nevím, jak Vám poděkovat. Po roce, co mě trápilo akné, se konečně cítím sebevědomě ve své kůži. Dneska ráno se mi chtělo brečet radostí, když jsem se na sebe podívala do zrcadla. Děkuju.

spokojená pacientka

Dobrý den, ráda bych moc poděkovala celému týmu Inspirity za léčbu akupunkturou. Díky Vám je po pár měsících léčení syn téměř bez atopického ekzému a já bez častých migrén. Konečně nám odpadlo nekonečné užívání kortikoidů a dalších léku proti svědění. Další pro mě velmi důležité je, že se konečně v noci v klidu vyspím, protože nemusím kontrolovat, zda se syn drbe. Ještě jednou Vám moc děkuji.
A přeji klidný den

Radka

Dobrý den,
chci Vám moc poděkovat za péči, kterou jste mě v Inspiritě zahrnovali, a omlouvám se, že jsem se neozvala dříve. Od toho minulého jara, kdy jsem se konečně zlepšila, jsem stabilizovaná a ekzém mě zlobí jen normálně :-) když mám extrémní pracovní vypětí nebo když se „spustím“ v jídelníčku :-) Srdečně zdravím a přeji vše dobré.

K.
Kožní vyrážka po terapii akupunkturou

Kožní vyrážka po terapii akupunkturou

Manžel uspává Mišku a hlásí mi, ať Vám napíšu, že je úúúplně bez ekzému, což je pravda, takže ráda píšu, že jsme šťastní a nadšení!

Děkujem!  (Vím, že se to může ještě změnit, ale i tak je to krása.)

K+P+M M.

Atopický ekzém – přečtěte si prosíme, celý článek naší jedné pacientky zde:
http://www.holkyveforme.blogspot.cz/2013/11/vyzkouseno-akupunktura.html

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Vyléčit onemocnění kůže není jednoduché – a víme, že západní medicína svým pacientům příliš možností nenabízí. Na naší klinice se setkáváme s akutními stavy jako je alergická kopřivka, ale hlavně s problémy chronickými – ekzémy, lupénkou, akné. V terapii kombinujeme akupunkturu s čínskými bylinkami, pak je výsledný efekt velmi uspokojivý. Výhodou také bezesporu je, že přírodní léčbou nezatlačujeme problém do hlubších vrstev organismu, ale hledáme a odstraňujeme samotnou příčinu onemocnění.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]