Gynekologie

Gynekologická problematika je opravdu široká – patří sem bolestivá či nepravidelná menstruace, ztráta menstruace, problémy s otěhotněním, stejně jako cysty, myomy či potíže v klimakteriu. Řešení těchto problémů pomocí akupunktury a čínských bylin vyhledává řada našich pacientek.

Akupunktura - menstruace, cysty, myomy, klimakterium

Vedoucí lékařka se všem problémům věnuje s velkou starostlivostí.

Po vysazení hormonální antikoncepce, kterou jsem brala 6 let bez přerušení, jsem nedostala menstruaci. Půl roku jsem docházela na gynekologii na injekce, které vyvolávaly krvácení se střídavým úspěchem, což nebylo řešení. Vzhledem k tomu, že je mi 32 let a plánujeme v brzké době miminko, začala jsem propadat panice. Pak mi kamarádka poradila Inspiritu. Už na úvodní schůzce mě paní doktorka připravila na to, že musíme být trpělivé, ale že se můj problém dá pomocí čínské medicíny zvládnout. A měla pravdu. Po zhruba půlroční léčbě akupunkturou se dostavila první menstruace a po dalších 4 měsících je víceméně pravidelná. Tak teď už jen to miminko….:-):-)

S úctou Vaše Eva

Oznamuji, že cysta je pryč. Moc děkuji za pomoc! Musíme to teď ještě nějak udržovat či kontrolovat? ;) Kdyby ne, tak za Vámi stejně určitě opět přijdu na pár jehliček. :)

Míša

Dobrý den, včera jsem u Vás byla na akupunktuře. Moc jste mi pomohli svým přístupem a pozitivním myšlením. Díky!
Pozoruji na sobě ale i další změnu, a to v podobě menstruace, která se po 10 dnech zpoždění ohlašuje. Je možné, že jste mi jehličkami pomohli? Ještě jednou děkuji (a už se těším za 14 dní na viděnou).

Katka

Mým dlouhodobým problémem byly děložní myomy – jeden velikosti 2 cm a několik drobnějších. Gynekolog vzhledem k věku (je mi 47 let) doporučoval operaci, do které se mi pochopitelně nechtělo. Řešení mi přinesla akupunktura – po půlroční terapii se největší myom zmenšil víc než o polovinu a ty malé zmizely úplně! Můj gynekolog tomu nemůže uvěřit…a já děkuji Inspiritě:-)

J.S.

Dobry den, cítím se úplně skvěle, žádné návaly a pocení, žádné převlékání, žádné ručníky… drží to i v noci.
Moc Vám děkuji.

Lenka, 52 let

Paní doktorko, v létě jsem k Vám jezdila do Prahy na jehličky a opět jste mi pomohli s cystou. Na podzim jsem byla na kontrole a všechno bylo v pořádku, jste poklad a Vaši  kolegové taktéž. Co nejsrdečněji Vám děkuji za  laskavé přijetí a péči. Tuto sobotu jsem měla seminář v Brně a slíbila jsem zájemcům, že jim na Vás předám kontakt, protože jste ti nejlepší odborníci na jehličky, které znám. Je možné, že se na Vás budou obracet lidé z jihu Moravy…

J.Š.

Dobrý den, začátkem roku jsem k Vám začala chodit na akupunkturu kvůli absenci menstruace. Chtěla bych tímto poděkovat za Vaši pomoc a přístup, jelikož
jsem momentálně v jiném stavu a taky se zeptat co dál. Je vhodné Vás i v průběhu těhotenství (tedy pokud se něco nezmění) občas navštívit či nikoliv? Děkuji za odpověď

K.K.

Komentář lékařky MUDr. Komárkové:

Čínská medicína ve své klasické podobě nezná pojem „hormony“ – na gynekologická onemocnění se tedy dívá úplně jinak než medicína západní. Přesto je u mnohých diagnóz její účinek vynikající. Akupunkturou, čínskými bylinami a masážemi Tuina dokážeme srovnat menstruaci, obnovit krvácení po dlouhodobém užívání antikoncepce, vyléčit výtoky, zmenšit nebo úplně odstranit cysty a myomy, pomoci pacientkám s endometriózou i s klimakterickými návaly. Výše uvedené komentáře našich pacientek jsou toho důkazem.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]