Vladislav Novák

Akupunktura Vladislav Novák

Masáže Tuina - Vladislav Novák

Narodil jsem se do prosté rodiny v roce 1974 v malém městečku ve východočeském kraji.

Pamatuji se, jak se nás ptali v první třídě základní školy, čím bychom chtěli být v dospělosti, a já jsem řekl paní učitelce, že budu léčit lidi. Moje maminka na mě byla tehdy velmi pyšná.

Již od mala jsem věděl, že budu léčit lidi.

Moje životní cesta byla skutečně klikatá, ale nakonec jsem se vydal správným směrem. Po těžké nehodě v roce 2005 jsem se přihlásil na školu reflexní terapie. Hodně se tam hovořilo o bylinkách a o bylinkáři, který žil nedaleko mého domova – po návštěvě u něj jsem dostal nápad otevřít si vlastní obchůdek s bylinkami. Chodily sem různé časopisy a v jednom z nich jsem objevil inzerát na studium masáží QIGONG TUINA. A tak můj první kontakt s čínskou medicínou byl v roce 2007 u pana profesora Bai Yungqiao – a jeho studentem jsem stále. Ve stejném roce jsem navštívil spoustu dalších seminářů, např. baňkování, moxování, odstraňování blokád u prof. Wanga. Zároveň jsem začal studovat čínskou medicínu na Škole pěti dovedností při TCM Bohemia. Souběžně jsem vystudoval akreditovanou školu masáže TUINA pod vedením Mariana Koši.

V roce 2009 jsem začal spolupracovat s paní doktorkou Komárkovou na klinice čínské medicíny Inspirita. Působím zde dodnes a věnuji se zejména akupunktuře a masážím Tuina. Na podzim roku 2011 jsem své znalosti prohloubil na stáži v nemocnici Dong Zhi Men v Pekingu.
M©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]