MUDr. Martina Kykalová

MUDr. Martina Kykalová - akupunktura

MUDr. Martina Kykalová – akupunktura

Narodila jsem se v Praze, vystudovala gymnázium a v roce 2003 jsem promovala na 3. LF UK. Již za studií na medicíně mi chyběl celostní pohled a pátrání po „opravdové“ příčině nemocí. Vystudovala jsem tedy v letech 2003–2005 tříletý obor akupunktury na 1. škole Tradiční čínské medicíny v Praze a postgraduální kurz akupunktury na IPVZ. V té době jsem pracovala na interním oddělení, kde jsem mohla oba přístupy využít a léčit své první pacienty i pomocí akupunktury.

Je mi ctí být součástí týmu Inspirity

Pak pro mě začala další životní etapa, kdy se nám s manželem postupně narodily tři dcery. Pro žádnou medicínu v tu chvíli nebylo místo, ale poslední roky mě cesta vede bezpečně zpět. V současnosti jsem v předatestační přípravě v oboru rehabilitace, mám kurz myoskeletálních technik, kineziotapingu a Dornovy metody. Jeden den v týdnu pracuji jako lékař v rehabilitační ambulanci, další pečuji o rodinu a praktikuji akupunkturu, baňkování a kinesiotaping. Nelze pro mě oddělovat duši a tělo a tak se zajímám i o psychosomatické souvislosti zdravotních obtíží.

Snažím se podporovat moudré samoléčitelské schopnosti našeho těla a zabývat se celostním pohledem. To vše mi dává možnost být pomocníkem na cestě k uzdravování každého z nás.©   Chcete se sebou začít konečně něco dělat Osobní trenérka fitness Praha.   Zajímavé články o akupunktuře a o léčení rovněž najdete na encyklopedii Wikina.

[CNW:Counter]